Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Керівник туристсько-краєзнавчого наряму

Керівник туристсько-краєзнавчого наряму Шевченко Яготинського БДЮТ

Довголітня педагогічна кар’єра

Шевченко Валерій Володимирович є керівником гуртків туристсько-краєзнавчого напряму, зокрема “Козацька школа”, “Джура” та “Історичне краєзнавство”.

Він працює в закладі з 1985 року і має 30 років стажу педагогічної роботи.

Історик

Шевченко Валерій Володимирович є видаючимся істориком за фахом і завершив навчання в Київському державному педагогічному інституті імені Горького в 1990 році.

За роки своєї педагогічної діяльності він зарекомендував себе як досвідчений керівник гуртка та вмілий організатор дитячого колективу.

Успіхи вихованців

Під його керівництвом вихованці гуртка досягають значних успіхів і стають переможцями районних, обласних і Всеукраїнських масових заходів у сфері туризму та краєзнавства.

Лідер в створенні козацьких куренів

Завдяки ініціативі Шевченка В.В. у 1991 році було створено козацький курінь “Еней” в Яготинському районі, а також курінь на базі Двірківщинської Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Ці курені об’єдналися в Яготинську паланку та зареєструвалися як районна дитяча організація, при цьому Шевченко Валерій Володимирович став отаманом цієї організації.

Професійний ріст і розвиток

Шевченко Валерій Володимирович постійно працює над власним професійним розвитком і впроваджує нові досягнення освітньої галузі у практику своєї роботи.

Він завжди створює умови для творчого становлення особистості учнів та гуртківців.

Визнання та нагороди

За свій вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління Шевченко Валерій Володимирович був нагороджений грамотами відділу освіти Яготинської райдержадміністрації, обласного Управління освіти і науки України, Центру творчих та освітніх ініціатив.

Чи була ця стаття корисною?

Схожі статті