Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

“Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”

У червні 2023 року відбувся важливий захід для української науково-технічної молоді – Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді під назвою “Наш пошук і творчість — тобі, Україно! – 2023”.

Організована Українським державним центром позашкільної освіти, ця подія стала не лише платформою для виявлення обдарованих молодих вчених та винахідників, але й можливістю підтримки їхньої творчості.

Зібрано 293 роботи з усієї України

На фінальному етапі конкурсу було представлено 293 роботи з 19 регіонів України.

Від Вінницької до Чернігівської області, а також міста Києва, молодь з усієї країни створила різноманітні проекти, які свідчать про високий рівень інновацій та наукової творчості серед українських учнів.

Розмаїття творчих напрямків

Основною особливістю цього заходу було те, що учасники могли представити свої роботи у п’яти різних номінаціях, які охоплюють широкий спектр науково-технічної творчості.

Ці номінації включали “Прилади та обладнання”, “Ігри та іграшки з елементами електротехніки”, “Техніка майбутнього”, “Спортивно-технічне моделювання” і “Архітектура та будівництво”.

Це створило можливість для молодих винахідників продемонструвати свою творчість та здібності в різних галузях.

Київщина на лідируючих позиціях

Звичайно ж, на Всеукраїнській виставці-конкурсі завжди виділяється Київщина своєю якістю та оригінальністю робіт.

У цьому році з 12 поданих експонатів від Київської області 8 отримали заслужені нагороди в різних номінаціях, підтверджуючи високий рівень підготовки та творчості молодих обдарованих громадян.

Електронні дипломи переможців

Визнання найкращих робіт

На урочистій церемонії нагородження дипломами І ступеня були визнані такі роботи:

У розділі “Прилади та обладнання”:

  • Чічварина Євгенія, вихованця гуртка “Робототехніка” Обухівського міського центру творчості дітей, юнацтва та молоді “Романтик”, за роботу “Сортувальний конвеєр на основі штучного інтелекту”, керівник А. Пітерцева.

У розділі “Техніка майбутнього”:

  • Дабіжу Олександру, вихованку гуртка “Ерудит” Комунального закладу Фастівської міської ради “Фастівський центр позашкільної роботи”, за роботу “Український космічний телескоп” (електрифікований)”, керівник Н. Федій.

У розділі “Спортивно-технічне моделювання”:

  • Кузнецова Івана, вихованця гуртка “Авіамодельний” Бориспільського центру технічної творчості “Еврика”, за роботу “Кордова модель напівкопія Pitts Special”, керівник Р. Радіонов;
  • Бойчаса Павла, вихованця гуртка “Юний судномоделіст” Гірського КЗПО “СТАРТ” Бориспільського району, за роботу “Каравела 15 ст.”, керівник Я. Скринський.

Дипломами ІІІ ступеня були нагороджені наступні роботи:

У розділі “Спортивно-технічне моделювання”:

  • Дудченка Єгора, вихованця гуртка “Авіамодельний” Яготинської міської ради Бориспільського району, за роботу “Модель напівкопія літака EVANS VP-1”, керівник А. Миколаєнко;
  • Гордузенка Дениса, вихованця гуртка “Авіамодельний” Богуславського центру дитячої та юнацької творчості Богуславської міської ради, за роботу “Радіокерована модель літака “Savage Bobber”, керівник С. Шнуренко;
  • Матюшкіна Нікіту, вихованця гуртка “Історико-технічне стендове моделювання” Бориспільського центру технічної творчості “Еврика”, за роботу “Модель танка Т-64А ЗСУ /1:35/ СКІФ”, керівник А. Джуран.

У розділі “Архітектура та будівництво”:

Євлаха Кіріла, вихованця гуртка “Обробка деревини” Миронівського центру дитячої та юнацької творчості Миронівської міської ради Обухівського району, за роботу “Церква”, керівник В. Хоменко.

Єгор Дудченко – Успішний Вихованець

Один із відзначених на цьому заході – Єгор Дудченко, вихованець авіамодельного гуртка під керівництвом А. Миколаєнка.

Його робота “Модель напівкопія літака EVANS VP-1” була визнана на виставці та нагороджена дипломом ІІІ ступеня у номінації “Спортивно-технічне моделювання”.

Відзнака Єгора Дудченка свідчить про високий рівень його таланту та здібностей у сфері науково-технічної творчості.

Ця подія сприяє стимулюванню інтересу молоді до науки та техніки та підтримці їхньої творчості, сприяючи розвитку обдарованих молодих вчених в Україні.

Висновок

Ця виставка-конкурс стала чудовою можливістю для молодих українських талантів продемонструвати свою інтелектуальну креативність та вміння.

Визнання їхніх досягнень і підтримка з боку Українського державного центру позашкільної освіти додає їм мотивації для подальшого розвитку в науці та техніці. Нехай ця подія стане ще однією краплею у барвистому мозаїчному портреті обдарованої української молоді, яка своїми зусиллями сприяє розвитку нації.

Поки немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *