Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

“Війна за СВІЙ шлях” – 2023: підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу написання есе

Війня за СВІЙ шлях Яготинський БДЮТ

21 вересня 2023 року в Київській області пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу написання есе “Війна за СВІЙ шлях”, підсумки оприлюднено 18 грудня 2023 року.

Цей захід став справжньою підтримкою та стимулом для творчих виявів дітей та молоді, надихаючи їх висловлювати свої думки та враження.

Значущість національно-патріотичного виховання

Цей конкурс виходить за рамки звичайного змагання.

Він є значимою подією для національно-патріотичного виховання.

Метою є не лише заохочення креативності, але й формування активної громадянської позиції у вихованців, готових взяти на себе відповідальність за своє майбутнє та майбутнє своєї країни.

Конкурс став справжнім майданчиком для розвитку та виявлення творчих здібностей, де діти та молодь можуть висловити свої унікальні думки.

Це не просто змагання, це можливість кожного учасника вплинути на формування національного духу спротиву та внести свій внесок у майбутнє України через власні переживання та погляди на важливі сучасні теми.

Організація конкурсу

Організатори: Департамент освіти і науки Київської обласної державної (військової) адміністрації та КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини”.

Світло творчості та перемоги

Нагороди та визнання

Переможці та призери будуть відзначені подяками та грамотами, які стануть свідченням визнання їхньої обдарованості та зусиль.

Есе “Я не хочу боятися неба”

Андрій Пух, вихованець гуртка “Літературне краєзнавство” Яготинського будинку дитячої та юнацької творчості, зайняв І місце серед учасників вікової категорії 6-10 років, його керівник-консультант – Наталія Остапенко.

Есе “Війна за СВІЙ шлях або Майбутнє залежить від кожного з нас”

Дар’я Анікіна, здобувач освіти 7 класу Яготинського ліцею № 3, зайняла ІІ місце серед учасників вікової категорії 11-14 років. Її керівник-консультант – Вікторія Чепіль.

Далі – тільки вгору!

Нагородження переможців та вручення грамот та подяк

Грамоти та подяки вже друкуються і будуть доступні для завантаження.

Кожен переможець та призер отримає власну грамоту, яка відзначає його творчий внесок та талант у рамках конкурсу “Війна за СВІЙ шлях – 2023”.

Перспективи подальшого розвитку талантів та участь у всеукраїнському етапі конкурсу

Переможці та призери отримають можливість представити свої роботи на всеукраїнському етапі конкурсу, де їхні творчі досягнення будуть визнані національною спільнотою.

Це не лише шанс продемонструвати свою обдарованість на всеукраїнському рівні, але й унікальна можливість взяти участь у національному діалозі та вплинути на патріотичне виховання та культурну карту України.

Учасники отримають стимул для подальшого розвитку своїх творчих здібностей та глибокого осмислення важливих суспільних питань.

Успіх на всеукраїнському етапі стане новим кроком на їхньому творчому шляху та зростанні як особистостей

Завдяки спільним зусиллям, конкурс “Війна за СВІЙ шлях – 2023” став визначальним івентом, який сприяє становленню молодого покоління в активних, творчих та патріотично налаштованих громадян.

Поки немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *