Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

“Звитяжна Київщина: хроніка героїзму” – як вихованець Яготинського БДЮТ досліджує героїчні сторінки минулого та сучасності Яготинщини

Звитяжна Київщина: хроніка героїзму Яготинський БДЮТ

Вадим Вільгоцький, вихованець Яготинського БДЮТ, (Яготинський ліцей № 3) проявив інтерес до до історії своєї рідної та відважної Київщини.

Він не лише досліджував минуле свого регіону, але й брав активну участь у пошуково-дослідницькій експедиції “Звитяжна Київщина: хроніка героїзму”, яка розпочалася 24 лютого 2023 року.

Ця експедиція, здійснена в річницю вторгнення російських військ на Україну, стала своєрідною даниною пам’яті полеглим захисникам Київщини.

Учасники експедиції прагнули дослідити героїчні сторінки захисту рідної землі та подвиги своїх співвітчизників, щоб передати пам’ять про звитягу майбутнім поколінням.

Одним із учасників експедиції є Вадим Вільгоцький, який провів особливі історичні дослідження.

Його робота “Яготинська садиба Розумовських та Рєпніних – місцевий осередок ХІХ століття”, під керівництвом Юрія Довгорука, кандидата історичних наук, отримала визнання та включена до альманаху “Звитяжна Київщина: хроніка героїзму”.

Це свідчить про рівень дослідницької роботи та залучення молоді до активного вивчення історії свого регіону.

Крім того, вихованець отримав сертифікат за успішну участь у пошуковій експедиції Малої академії наук України, що є ще одним підтвердженням його здібностей та зацікавленості у науковій діяльності.

Такі ініціативи не тільки збагачують знаннями молоде покоління про власну історію та культуру, а й виховують патріотизм та повагу до героїчних подвигів попередніх поколінь.

В результаті таких спільних зусиль ми можемо спостерігати зростання обізнаності та зацікавленості молоді у вивченні власної історії та внеску свого регіону в боротьбу за незалежність та свободу.

Поки немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *