Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

“Мій Шевченко” – завжди зі мною

Мій Шевченко Яготинський БДЮТ

Відбувся VI Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді “Мій Шевченко” – 2024.

Організатори  державна наукова установа “Інститут модернізації змісту освіти” та ГО “Інноваційні обрії України” підвели підсумки цьогорічного конкурсу та оприлюднили результати 10 березня 2024 року.

Мета

Метою конкурсу є популяризація творчої спадщини Т. Шевченка, актуалізація пам’яті про Кобзаря та його ролі у закладанні духовних основ української нації.

Про конкурс

У 2023/2024 навчальному році Конкурс проводився з 04 січня до 09 березня 2024 року.

До розгляду в конкурсі приймалися есе здобувачів 5- 11 класів загальної середньої та позашкільної освіти, студентської молоді.

Конкурс проходив у вікових категоріях: 5-6 кл., 7-8 кл., 9-11кл. та  здобувачів вищої освіти України.

Приємно, що у кожній віковій категорії була чисельна участь та, відповідно, конкуренція: до десятки сотень юних літераторів. 

Так, у віковій категорії 7-8 класи пройшли технічний відбір конкурсні роботи 590 дітей, в тому числі представника Яготинського БДЮТ, що навчається у 8 класі Яготинського ліцею №3.

Здобутки

Яготинський будинок дитячої та юнацької творчості (здобувач позашкільної освіти  Олександра Самофал, керівник – Наталія Остапенко) зайняв ІІ місце, набравши 27 балів, не вистачило лише одного балу до першого місця.

Висновок

Збереження та розвиток інтелектуального потенціалу Яготинщини, підтримка і стимулювання талановитої молоді – наше постійне завдання.

Поки немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *