Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Підсумки ІІ (обласного) етапу Техно-арт-галереї дитячої творчості в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”

Техно-арт-галерея 2024 Яготинський БДЮТ

У березні 2024 року в Київській області відбувся ІІ (обласний) етап Техно-арт-галереї дитячої творчості в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”.

Понад 80 робіт від учасників із різних номінацій

На виставку було представлено близько 80 робіт вихованців та здобувачів освіти ЗЗСО області у п’яти номінаціях: “Спортивно-технічне моделювання”, “БПЛА”, “Ігри та іграшки з елементами електротехніки”, “STEAM-проєкти”, “Архітектура та будівництво”.

Визнання переможців та призерів

На підставі рішення журі конкурсу були визначені переможці та призери.

У номінації “БПЛА” у старшій віковій категорії

I місце отримав – Станіслав Михайлов, 11 років, вихованець гуртка “Авіамодельний” Яготинського будинку дитячої та юнацької творчості Яготинської міської ради, за роботу “Аероглісер (Дрон-камікадзе)”, керівник Анатолій Миколаєнко.

У номінації “Спортивно-технічне моделювання” у старшій віковій категорії

ІІІ місце здобув – Андрій Бусло, 11 років, вихованець гуртка “Авіамодельний” Яготинського будинку дитячої та юнацької творчості Яготинської міської ради, за роботу “Напівкопія “FLY BABY”, керівник Анатолій Миколаєнко.

Висновок

Ця подія стала чудовим виявом креативності юних учасників і підтвердженням їхніх обдарувань у технічній творчості.

Поки немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *