Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Художньо-естетичний напрям

Гуртки художньо-естетичного напряму:

Сучасна хореографія “Хіп-хоп”

Один із яскравих і успішних напрямків цього закладу – це хореографічний гурток “Хіп-хоп”, де молоді таланти мають можливість розвивати свої хореографічні вміння та виражати себе через мистецтво руху.

Гра на гітарі “Акорд”

Гурток “Гра на Гітарі” в Яготинському БДЮТ є відмінним майданчиком для дітей та підлітків, які мають прагнення освоїти мистецтво гри на гітарі та відкрити для себе чарівний світ музики.

“Витинанка” та “Художня творчість”

Гуртки “Витинанка” та “Художня Творчість” в Яготинському БДЮТ є місцем, де здобувачі позашкільної освіти можуть відкрити для себе різноманітні види мистецтва.

“Я-особистість!”

Гурток “Я-особистість!” є місцем, де здобувачі позашкільної освіти мають можливість розкрити свій творчий потенціал.

“Територія творчості”

Гурток “Територія творчості” в Яготинському БДЮТ є ідеальним місцем для розвитку та стимулювання творчості у здобувачів позашкільної освіти віком 5-7 років.

“Орнамент”

Гурток “Орнамент” є ідеальним місцем для розвитку та виявлення творчого потенціалу здобувачів позашкільної освіти в Яготинському БДЮТ.

Весела майстерня

Гурток “Весела Майстерня” в Яготинському БДЮТ є ідеальним місцем для творчого розвитку дітей віком від 8 до 14 років.

“Чарівний світ бісеру”

Гурток “Чарівний світ бісеру” в Яготинському будинку дитячої та юнацької творчості (БДЮТ) – це захоплюючий та майстерний спосіб вивчення мистецтва бісероплетіння для учнів різних вікових груп.