Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Офіційні документи профспілки

Офіційні документи профслпілки Яготинського БДЮТ

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 926/2010 від 30 вересня 2010 року

1. Закон України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням” із змінами від 19.11.2013

2. Закон України про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи.

3. Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків виплати заробітної плати”

Склад профспілкового комітету

Голова профспілкового комітету

Цибуля Олена Михайлівна

Заступник голови профспілкового комітету

Шимчук Олена Анатоліївна

Секретар профспілкового комітету

Тищенко Лариса Володимирівна

Громадський інспектор з охорони праці

Миколаєнко Анатолій Олександрович

Голова організаційно-масової комііїсії

Навальна Оксана Василівна

Голова комісії соціального захисту

Найденко Світлана Василівна

Голова культурно-масової роботи

Завертайло Володимир Миколайович

Профспілкова організація Яготинського БДЮТ станом на 01.01.2023 р. налічує 15членів профспілки, що становить 100%. Це є одним із показників ефективної роботи районної профспілкової організації та профспілкового комітету закладу. Профспілкове членство підтверджується щорічним статистичним звітом.

Виконуються статутні вимоги щодо обліку членів профспілки. Облікові картки та заяви про вступ до профспілки та безготівкове утримання із заробітної плати членських внесків зберігаються у профкомі. Оформлені списки працюючих спілчан та непрацюючих пенсіонерів. На кожного оформлені профспілкові квитки, які видані їм на руки.

Робота первинної профспілкової організації планується на календарний рік і відображає усі основні напрями діяльності щодо виконання статутних норм, законодавства про профспілки та здійснення прав і повноважень. Затверджена номенклатура справ первинної профспілкової організації, до якої входять план роботи, протоколи засідань профкому, профспілкових зборів, зборів трудового колективу, матеріали роботи комісій профкому.

Профспілкова організація працює за принципами соціального партнерства з адміністрацією. Головним підтвердженням цього є укладений колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом Яготинського БДЮТ Яготинської районної ради, який схвалено на зборах трудового колективу закладу і зареєстровано в управлінні праці і соціального захисту населення Яготинської районної ради. Представники профспілки брали активну участь в його розробці .

Голова первинної профспілкової організації входить до складу атестаційної комісії, здійснюючи контроль за об’єктивністю, гласністю проведення атестації, правильністю встановлених кваліфікаційних категорій.

В колективі панує ділова атмосфера. Оцінка роботи проводиться гласно, колегіально. За бажанням педпрацівників згідно з поданої заяви можуть атестуватися позачергово.

Приділяється значна увага здійсненню дієвого громадського контролю за дотриманням чинного законодавства з питань охорони праці. Щорічно розробляються комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійним захворюванням і аваріям, виконання яких знаходиться під постійним контролем профкому, відповідального з охорони праці, громадського інспектора.

Додатком до колективного договору є Правила внутрішнього трудового розпорядку, які затверджені зборами трудового колективу. Відповідно до вимог ст. 57 КЗпП України в розділі «Робочий час та його використання» передбачено час початку, закінчення роботи та обідньої перерви для кожної категорії працівників.

Чи була ця стаття корисною?

Схожі статті

Поки немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *