Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

“Джура”: мудрість, шляхетність, відвага


Керівник гуртка: Шевченко Валерій Володимирович

Ласкаво запрошуємо вас в нашу фотогалерею, щоб відкрити для себе світ, де здобувачі позашкільної освіти перетворюються на справжніх лицарів і козаків сучасності.

Давайте подивимось на цей захоплюючий шлях виховання, який наша спільнота пропонує під керівництвом Валерія Володимировича Шевченка.

Початок подорожі

Наша фотогалерея розпочинається з першого кроку в цьому неймовірному шляху, де вихованці вступають у світ козацької культури, готуючись стати лицарями справжної честі і доблесті.

Відновлення козацької слави

Ми запрошуємо вас подивитися на процес відновлення слави козаків та наших вихованців, які вчаться усім традиціям та навичкам, що робили козаків великими.

Воїни світла і правди

Серед фотографій ми покажемо вам, як наші вихованці навчаються бути воїнами світла і правди, розвиваючи доблесть та волю до перемоги.

Навички та тренування

Під час нашої віртуальної подорожі ви зможете побачити, як учасники гуртка набувають навичок володіння мечем, беруть участь у лицарських турнірах та отримують основи першої допомоги.

Патріотизм та любов до України

У нашій галереї є фотографії, які передадуть вам глибокий патріотизм та безмежну любов до нашої країни, які виховуємо у наших вихованцях.

Спільнота та дружба

В галереї є фотографії, які демонструють справжню спільноту, яку створює наш гурток.

Ви побачите, як наші здобувачі позашкільної освіти розвивають дружні стосунки на основі взаємовідносин поваги та підтримки.

Долучайтеся до “Джура”

Закінчуючи нашу віртуальну подорож, ми запрошуємо вас долучитися до нашої спільноти і стати частиною роду справжніх лицарів та захисників України.

Приєднуйтеся до “Джура” та долучайтесь до нашого захопливого світу, де сучасні козаки готові приймати нових воїнів у свою родину.

Чи була ця стаття корисною?

Схожі статті

Поки немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *