Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Навчальні програми з позашкільної освіти

В категорії широкий вибір освітніх інструментів, які допомагають у підвищенні ефективності навчання та розвитку. Тут ви знайдете інформацію для напрямів:

Програми гуртків військово-патріотичного напряму

Військово-патріотичний напрям у програмі гуртка “Юний захисник України” в Яготинському будинку дитячої та юнацької творчості є надзвичайно важливим для формування молодого покоління відданих та відповідальних громадян.

Програми гуртків гуманітарного напряму

Програми гуртків гуманітарного напрямку позашкільної освіти в Яготинському будинку дитячої та юнацької творчості є ключовим компонентом розвитку інтелекту та культурної компетентності серед здобувачів позашкільної освіти.

Навчально-методичні програми

Навчально-методичні програми, які застосовуються в цьому закладі, мають важливе значення для формування знань, навичок та цінностей здобувачів освіти.

Програми гуртків туристсько-краєзнавчого напряму

Туристсько-краєзнавчий напрям в програмах позашкільної освіти в Яготинському будинку дитячої та юнацької творчості – це спосіб підготовки молодих людей до розуміння світу навколо них через подорожі, дослідження і пізнання культурних та природних багатств свого регіону та світу.