Програми гуртків науково-технічного напряму
Науково-технічний напрям в програмах позашкільної освіти в Яготинському будинку дитячої та юнацької творчості спрямований на розвиток технічних та інженерних навичок у здобувачів освіти, створюючи сприятливе середовище для вивчення науки та технології.
Засвоєння технічних знань
Програма науково-технічного напряму дозволяє вихованцям вивчати фундаментальні наукові принципи та використовувати їх для розв’язання практичних завдань.
Розвиток інженерної майстерності
Завдяки науково-технічному навчанню, вихованці набувають навичок конструювання та розробки винаходів із різних матеріалів.
Вони створюють судна, літальні апарати та інші інженерні вироби, розширюючи свій творчий потенціал і навички роботи з технічними системами.
Підготовка до наукової діяльності
Науково-технічний напрям підготовлює вихованців до наукової діяльності.
Здобувачі позашкільної освіти вчаться проводити дослідження, аналізувати дані та представляти свої відкриття.
Розвиток інженерної майстерності
Здобувачі освіти набувають навичок конструювання та робити винаходи з різноманітних технічних матеріалів.
Вони створюють судна, літальні апарати та інші інженерні вироби, що розвивають їхню креативність та винахідливість.
Науково-технічна освіта: вікно в майбутнє
Науково-технічний напрям в програмах позашкільної освіти в Яготинському будинку дитячої та юнацької творчості відкриває здобувачам позашкільної освіти безмежні можливості для розвитку технічних та інженерних обдарувань.
Цей педагогічний підхід розвиває у вихованців не тільки певний набір знань, але й культивує креативність, допомагає здобувачам освіти розкривати свій потенціал та готувати нове покоління інноваторів і дослідників.
Поглиблене вивчення технічних знань
Однією з вагомих переваг цього підходу є можливість поглибленого вивчення технічних наукових принципів.
Вихованці мають змогу досліджувати, розуміти і застосовувати фундаментальні наукові поняття.
Ця база надає їм інструменти для розв’язання реальних технічних завдань, що можуть виникнути у майбутньому.
Підтримка технологічних проєктів та інновацій
Здобувачі позашкільної освіти мають можливість реалізовувати свої ідеї у вигляді технологічних проєктів та інновацій.
Вони можуть спроектувати й побудувати різноманітні технічні вироби, починаючи від суден до літальних апаратів.
Ці проєкти навчають вихованців командній роботі, креативності та розв’язанню реальних завдань, що розвивають їхню інженерну думку.
Стимулювання наукової діяльності
Програми гуртків науково-технічного напряму сприяють підготовці вихованців до наукової діяльності.
Здобувачі позашкільної освіти навчаються ставити дослідження, аналізувати зібрані дані та висловлювати власні висновки.
Ця навичка є надзвичайно важливою для розвитку наукового мислення та може стати основою для їхньої подальшої наукової кар’єри.
Науковий розвиток і конкурси
Вихованці активно беруть участь у наукових конкурсах, де вони мають можливість продемонструвати свої знання та вміння.
Ці конкурси стимулюють здобувачів позашкільної освіти до наукового розвитку та дають їм шанс показати свій потенціал.
Це важливий крок у підготовці юних науковців до майбутньої кар’єри.
Науково-технічний напрям в навчальних програмах Яготинського будинку дитячої та юнацької творчості – це інвестиція у майбутнє.
Він допомагає учням розвивати необхідні навички для роботи у сучасному технологічному світі, стимулює їхню творчість та підготовлює до викликів, що чекають на нас у майбутньому.
Програми гуртків науково-технічного напряму позашкільної освіти
- “НАУКА ПРО СВІТ” (автор: Резніченко Ірина Юріївна) “Схвалено для використання в освітньому процесі” (рішення експертної комісії з позашкільної освіти від 29.03.2023 (протокол №1))
- “ПРОГРАМУВАННЯ ТА АНГЛІЙСЬКА МОВА” (автор: Резніченко Ірина Юріївна) “Схвалено для використання в освітньому процесі” (рішення експертної комісії з позашкільної освіти від 29.03.2023 (протокол №1))
- “ЦІКАВА ІНЖЕНЕРІЯ” (автор: Резніченко Ірина Юріївна) “Схвалено для використання в освітньому процесі” (рішення експертної комісії з позашкільної освіти від 29.03.2023 (протокол №1))
- “РАННІЙ РОЗВИТОК” (автор: Резніченко Ірина Юріївна) “Схвалено для використання в освітньому процесі” (рішення експертної комісії з позашкільної освіти від 29.03.2023 (протокол №1))
- ЗБІРНИК «НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ. НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМ. (ВИПУСК 4) (Загальна редакція Г. А. Шкури, Т. В. Биковського) НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО НАПРЯМУ «АВТОМОДЕЛЮВАННЯ» Початковий, основний і вищий рівні, 3 роки навчання («Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», лист МОН від 07.10.2019 № 1/11-8872)
- ЗБІРНИК «НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ. НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМ. (ВИПУСК 4) (Загальна редакція Г. А. Шкури, Т. В. Биковського) НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО НАПРЯМУ «АВТОМОДЕЛЮВАННЯ (КІМНАТНІ КОРДОВІ МОДЕЛІ)» Основний та вищий рівні, 3 роки навчання («Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», лист МОН від 07.10.2019 № 1/11-8872)
- ЗБІРНИК «НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ. НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМ. (ВИПУСК 4) (Загальна редакція Г. А. Шкури, Т. В. Биковського) НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО НАПРЯМУ «ПОЧАТКОВЕ ТЕХНІЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ» Початковий та основний рівні, 3 роки навчання («Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», лист МОН від 07.10.2019 № 1/11-8872)
- ЗБІРНИК «НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ. НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМ. (ВИПУСК 4) (Загальна редакція Г. А. Шкури, Т. В. Биковського) НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО НАПРЯМУ «ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ» Початковий та основний рівні, 3 роки навчання («Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», лист МОН від 07.10.2019 № 1/11-8872)
- ЗБІРНИК «НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ. НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМ. (ВИПУСК 4) (Загальна редакція Г. А. Шкури, Т. В. Биковського) НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО НАПРЯМУ «ЗВУКОЗАПИС ТА АРАНЖУВАННЯ» Початковий та основний рівні, 2 роки навчання («Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», лист МОН від 07.10.2019 № 1/11-8872)
- ЗБІРНИК «НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ. НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМ. (ВИПУСК 4) (Загальна редакція Г. А. Шкури, Т. В. Биковського) НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО НАПРЯМУ «КАРТИНГ» Початковий та основний рівні, 2 роки навчання («Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», лист МОН від 07.10.2019 № 1/11-8872)
- ЗБІРНИК «НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ. НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМ. (ВИПУСК 4) (Загальна редакція Г. А. Шкури, Т. В. Биковського) НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО НАПРЯМУ «РАКЕТОМОДЕЛЮВАННЯ» Основний рівень, 3 роки навчання («Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», лист МОН від 07.10.2019 № 1/11-8872)
- ЗБІРНИК «НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ. НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМ. (ВИПУСК 4) (Загальна редакція Г. А. Шкури, Т. В. Биковського) НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО НАПРЯМУ «СУДНОМОДЕЛЮВАННЯ» Початковий, основний та вищий рівні, 5 років навчання («Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», лист МОН від 07.10.2019 № 1/11-8872)
- ЗБІРНИК «НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ. НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМ. (ВИПУСК 4) (Загальна редакція Г. А. Шкури, Т. В. Биковського) (Загальна редакція Г. А. Шкури, Т. В. Биковського) НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО НАПРЯМУ «ЮНІ ОПЕРАТОРИ АМАТОРСЬКОЇ СЛУЖБИ РАДІОЗВ’ЯЗКУ» Основний і вищий рівні, 4 роки навчання («Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», лист МОН від 07.10.2019 № 1/11-8872)
- ЗБІРНИК «НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ. НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМ. (ВИПУСК 4) (Загальна редакція Г. А. Шкури, Т. В. Биковського) НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО НАПРЯМУ «АВІАМОДЕЛЮВАННЯ» Основний та вищий рівні, 3 роки навчання («Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», лист МОН від 07.10.2019 № 1/11-8872)
- ЗБІРНИК «НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ. НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМ. (ВИПУСК 4) (Загальна редакція Г. А. Шкури, Т. В. Биковського) НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО НАПРЯМУ«ІСТОРИКО-ТЕХНІЧНЕ СТЕНДОВЕ МОДЕЛЮВАННЯ» Початковий і основний рівні, 3 роки навчання («Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», лист МОН від 07.10.2019 № 1/11-8872)